SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Svedala GIF
Föreningen som bryr sig
Våra ledare
Hassegympa Onsdag
Hasse Hardenstedt, Huvudledare
 
Hassegympa Lördag
Hasse Hardenstedt, Huvudledare
 
Hassegympa Söndag
Hasse Hardenstedt, Huvudledare
KidzTriX 4-5 år Onsdag
Alice Berger, Hjälpledare
Anna Lundberg, Hjälpledare
Emmy Wedeberg, Hjälpledare
Hasse Hardenstedt, Huvudledare
 
Iaa Hedin, Hjälpledare
Ida Olsson, Hjälpledare
Isabella Vestergaard, Hjälpledare
Lovisa Ottosson Siöland, Minihjälpledare
Maria Wedeberg, Hjälpledare
Marie Andersson, Hjälpledare
Moa Samuelson, Hjälpledare
KidzTriX 5-6 år Tisdag
Alice Berger, Hjälpledare
Anea Nordlöf , Hjälpledare
Anna Lundberg, Hjälpledare
Emmy Wedeberg, Hjälpledare
Hasse Hardenstedt, Huvudledare
 
Ida Olsson, Hjälpledare
Maria Wedeberg, Hjälpledare
Marie Andersson, Hjälpledare
Thea Larsson, Hjälpledare
KidzTriX 5-6 år Söndag
Emmy Wedeberg, Huvudledare
Freja Marin Moderus, Hjälpledare
Ida Olsson, Hjälpledare
Mirabelle Nilsson, Hjälpledare
Thea Larsson, Huvudledare
Tova Olsson, Hjälpledare
MakeTriX tjejer och killar 7-8 år
Emmy Wedeberg, Huvudledare
Freja Marin Moderus, Hjälpledare
Hannes Bergkvist, Huvudledare
Ida Olsson, Hjälpledare
Thea Larsson, Huvudledare
Tova Olsson, Hjälpledare
MakeTriX tjejer och killar 8-9 år
Anea Nordlöf , Hjälpledare
Cecilia Lundin, Hjälpledare
Emmy Bramell, Minihjälpledare
Hannes Bergkvist, Hjälpledare
Hasse Hardenstedt, Huvudledare
Jacob Carlén, Hjälpledare
Moa Samuelson, Huvudledare
CirkusTrix 6-18 år
Majken Jönsson, Hjälpledare
Nanna Bara, Huvudledare
Thea Larsson, Hjälpledare
Beat’nMoves 5-6 år
Ellen Lysgren, Huvudledare
 
Beat’nMoves 7-9 år
Ellen Lysgren, Huvudledare
 
JumpIN - Steg 1
Anea Nordlöf , Hjälpledare
Ellen Lysgren, Huvudledare
Freja Marin Moderus, Hjälpledare
Ida Olsson, Hjälpledare
Mirabelle Nilsson, Hjälpledare
Nina Kristell Wergeni , Huvudledare
Tova Olsson, Hjälpledare
JumpIN - Steg 2
Ellen Lysgren, Huvudledare
Freja Marin Moderus, Hjälpledare
Ida Olsson, Hjälpledare
Mirabelle Nilsson, Hjälpledare
Nina Kristell Wergeni , Huvudledare
Tova Olsson, Hjälpledare
KidzKraft 8-12 år
Emmy Wedeberg, Huvudledare
Thea Larsson, Huvudledare
MakeTriX tjejer och killar från 10 år (Steg 1)
Ebba Hardenstedt Ståhl, Huvudledare
Emelie Lundin, Huvudledare
Hannes Bergkvist, Hjälpledare
Hasse Hardenstedt, Huvudledare
Moa Samuelson, Hjälpledare
MakeTriX tjejer och killar från 10 år (Steg 2)
Emelie Lundin, Huvudledare
Hasse Hardenstedt, Huvudledare
 
Martin Olsson , Hjälpledare
Moa Samuelson, Hjälpledare
JumpIN Advanced
Ellen Lysgren, Huvudledare
Nina Kristell Wergeni , Huvudledare
Movejoy Barn (0-12 år)
Isabella Vestergaard, Hjälpledare
Marie Andersson, Huvudledare
sandra lövgren, Hjälpledare
MoveJoy Ungdom/Vuxen (13+år)
Ann-Sofi Axelsson, Hjälpledare
Malint Keller, Hjälpledare
Marie Andersson, Huvudledare
sandra lövgren, Hjälpledare
CirkelKraft
Anna Hardenstedt Ståhl, Huvudledare
Anna Rur, Huvudledare
Kim Björkman , Huvudledare
Magnus Nilsson, Huvudledare
Sofie Hardenstedt , Huvudledare
Suzanne Bjelk, Huvudledare